Apie mus

Jurando Kineziterapijos Centras – reabilitacijos paskirties centras.

Įstaigos tikslas – teikti aukštos kvalifikacijos reabilitacines paslaugas, todėl didelis dėmesys yra skiriamas pačių pacientų poreikiams.

Pagrindinė įstaigos veikla susijusi su kineziterapija, tačiau galime pasiūlyti ir procedūras vertikalioje vonioje. Įvairių rūšių masažą, stuburo, kaklo tempimą, teipavimą, ergoterapijos užsiėmimus. Derinant pacientų poreikius sudarome individualias programas.

Turime sutartį su ligonių kasa, pirmai ir antrai ambulatorinei reabilitacijai. Reabilitologams ivertinus Jūsų būklę, paskiriamos procedūros, kurias galite atlikti nemokamai mūsų centre.

Mūsų komandą sudaro didelę patirtį turintys ir kvalifikuoti jauni specialistai, kurie yra baigę kineziterapijos, ergoterapijos, gydomasias studijas. Jauni ir veržlūs specialistai laikosi pagrindinio darbo principo –sveikas ir patenkintas pacientas.

Siekiant suteikti visokeriopą pagalbą bendradabiaujame su kitomis medicininės paskirties įstaigomis. Taip pat su sergančių hemofilija ir išsetine skleroze organizacijomis. Konsultuojamės su įvairiais specialistais, kurie padeda greičiau pamatyti paciento problemą.